İddaa’da günün en çok oynanan maçları

Moldova – Arnavutluk: Maç Sonucu 2

Misli’de ’’Süper Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Moldova – Arnavutluk mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %33’ü karşılaşmada Arnavutluk’un galip geleceğini düşünüyor.

Misli Yorumcusu Görkem Tezer’in Tercihi: Karşılıklı Gol Var

İki takım içinde kritik bir mücadele olacak. Ev sahibi Moldova, kazanıp ilk iki iddiasına devam etmek istiyor. Arnavutluk ise, şu ana kadar grupta kusursuz bir performans sergiledi ve grubun lideri olarak dikkat çekiyor. Bu maçı kazandıkları taktirde gruptan çıkmayı başaracaklar. Son dönemde futbolunda ciddi bir yükseliş olan Moldova, iki maçta Polonya’dan dört puan almıştı. Arnavutluk ise son maçında kendi sahasında Çekya’yı rahat mağlup etmişti (3-0). Konuk ekip maçı kazanmaya yakın olan taraf ancak, Moldova’nın kolay teslim olacağını düşünmüyorum. Kaybetseler bile gol bulacaklarını düşünüyorum. Tavsiyem; KG Var.

Polonya – Çekya: Maç Sonucu 1

Misli’de ’’Süper Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Polonya – Çekya mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %26’sı karşılaşmada Polonya’nın galip geleceğini düşünüyor.

Misli Yorumcusu Görkem Tezer’in Tercihi: Karşılıklı Gol Var

Polonya, futbol severleri şaşırtmaya devam ediyor. Gruptan çıkamama tehlikesiyle karşı karşıya kaldılar. Bu maçtan mutlaka üç puan almak zorundalar. Çekya ise savunma ve hücum anlamında dengeli bir futbolu tercih ediyor ve şu ana kadar başarılı da oldular. Konuk ekip kazanıp, rahatlamak istiyor. Gününde olan Szymanski ve Lewandoski Polonya adına çok tehlikeli olabilir. Bu zorlu mücadelede karşılıklı goller izlememiz muhtemel bir sonuç olacaktır. Tavsiyem; KG Var.

İtalya – Kuzey Makedonya Cumhuriyeti: 2.5 Üst

Misli’de ’’Süper Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından İtalya – Kuzey Makedonya Cumhuriyeti mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %22’si karşılaşmada en az 3 gol çıkacağını düşünüyor.

Misli Yorumcusu Barış Keklik’in Tercihi: 2.5 Üst

Son dönemlerin en tartışmalı form grafiklerinden birine sahip olan İtalya, grup aşamasında da istediği gibi ilerleyemiyor. Grupta çıktığı altı maçta üç galibiyet alırken grubun büyük abisi İngiltere karşısında iki maçta da mağlup oldular. Evlerinde oynadıkları Malta maçı haricinde gerçekten iyi göründükleri maç sayısı da oldukça az. Bu maç onlar için ölüm kalım niteliğinde çünkü grupta üçüncü sırada bulunuyorlar ve ikinci sıradaki rakipleri Ukrayna bir maç fazlasıyla önde. Ev sahibi ekip bu maçı kazandırdığı takdirde ikinci sıraya yerleşecek ve üç gün sonra gruptaki en büyük rakipleri Ukrayna’yla ikincilik mücadelesi verecekler. Kuzey Makedonya’nın da matematiksel olarak çıkma ihtimalleri kalmadığı için rahat bir maç olabilir. İtalya’da Tonali gibi eksiklikler olsa da bu maçta 2.5 gol bareminin aşılmasını bekliyorum.

‘Alayına Misli’ diyen yeni üyelere 50 TL hediye!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen resmi Bahis platformu Misli, ‘Alayına Misli’ kampanyasına yeni üyelerine 50 TL hediye ederek devam ediyor. Misli’ye üye olan herkes, 50 TL değerinde Misli Puan kazanıyor. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50 TL kazanın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x