Ariana Grande boşanma işlemlerini tamamladı… 1,25 milyon dolar ödeyecek

2020’den beri birlikte olan ve Mayıs 2021’den beri de evli olan Ariana Grande ile Dalton Gomez’in evliliğinin üstünde bir süredir kara bulutlar dolaşıyordu.

Çift, çıkan ayrılık haberlerinin ardından 18 Eylül’de boşanma için başvurduktan üç hafta sonra bu süreci resmi olarak cuma günü tamamladı.

Wicked’ın başrol oyuncusu Ethan Slater ile birlikte görülen Grande, daha önce Gomez ile bir evlilik sözleşmesi olduğu için hızlı bir şekilde evliliğini sonlandırdı. Anlaşmaya göre Gomez, Grammy ödüllü şarkıcıdan 1milyon 250 bin dolar değerinde ve vergiden muaf bir çek aldı.

Ayrıca ikili, Los Angeles’taki evleri satıldığında net gelirini de paylaşacak ve Grande, Dalton’un avukatlık ücretinin 25 bin dolarını da ödeyecek.

Ariana Grande ve Dalton Gomez…

ÇOKTAN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI BİLE

Ariana Grande’nin avukatı Laura Wasser, boşanmalarının nedenini uzlaşılamaz farklılıklar olarak göstermiş ve ayrılık tarihi 20 Şubat 2023 olarak belirtilmiş olsa da Grande’nin son zamanlarda yakınlaştığı ve birlikte olduğu yeni rol arkadaşının bu sürecin yaşanmasında etkili olduğu düşünülüyor.

İkiliye yakın kaynaklar ayrılık sürecinde çiftin arasında herhangi bir kırgınlığın, aldatılma durumunun olmadığını söylerken Grande’nin son zamanlarda aşk hayatındaki hareketlilik dikkat çekti.

Daha önce basına yansıyan haberlere göre; Dalton Gomez, evliliklerini kurtarmak için Aralık 2022’den beri Wicked’ın uyarlamasında rol alan Ariana’yı ziyaret ediyor ve sık sık Londra’ya gidiyor. Ancak Gomez’in bu çabaları bir sonuç vermiyor.

Bu sırada ise Grande, aktör ve Wicked’ın başrol oyuncusu olan Ethan Slater ile romantik bir ilişkiye yelken açıyor.

Ethan Slater

O DA BOŞANMA SÜRECİNDE

Bu arada Slater da temmuz ayında eşi Lilly Jay’den boşanmak için dava açtı. Lise aşıkları olan Jay ve Slater 2018’de evlenmiş ve Ağustos 2022’de de ilk bebeklerini kucaklarına almıştı.

Ayrılık sonrası röportaj veren Lilly Jay, ayrılık sonrası karanlıklar içinde kaldığını ancak artık oğluna odakladığını açıklamıştı: “Oğlumuzun hayatını yeniden kurmaya odaklandım.”

Geçen ayın başlarında da bir kaynak, hem Ariana hem de Ethan’ın birlikte yaşadığını söylemişti. Hatta ikili bir Disneyland gezilerinde de görüntülenmişti. Ariana ve Ethan’ın Disneyland ziyaretiyle ilgili olarak bir başka kaynak da şunları ifade etti: “Ariana’nın annesi ve erkek kardeşinin de aralarında bulunduğu büyük bir arkadaş grubuyla gittiler. Gerçekten mutlular ve birbirlerine çok iyi davranıyorlar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x