Kemal Kılıçdaroğlu’nun Videosu En Beğenilenlerde: Vegas’ta da Gösterildi

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yemeğin etli kısmını sofradaki çocuğu doğru uzattığı video, Las Vegas’ta bulunan bir dev ekranda gösterildi.

Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 yılında Ankara’nın Çubuk ilçesinde saldırıya uğramış ve bir eve sığınmak zorunda kalmıştı.

Evde bulunduğu sırada kurulan sofrada, yemeğin etli kısmını sofradaki çocuğu uzatan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu videosu adaylık sonrasında yeniden gündeme gelmişti.

ABD’nin Las Vegas şehrinde bulunan bir otelin önündeki dev ekranda, Kemal Kılıçdaroğlu’nun videosu ‘en beğenilenler’ altında gösterildi.

T24’te yer alan habere göre; Fransa’da çalışan Mert Sezer Sarı isimli bir vatandaş, Mirage ekranında, yer sofrasında aileyle birlikte yemek yiyen Kılıçdaroğlu’nun önündeki tabakta bulunan yemeğin etli kısmını yanındaki çocuğa çevirdiği anları görünce kayda aldı. 

Sarı, ‘Videoda sağ tarafımdaki insanlar başka bir yere bakıyorlar çünkü büyük bir gösteri vardı, fakat Mirage’ın ekranı da çok önemli. Sırayla internette popüler olan birçok video gösterildi. Kemal Bey’in videosu da bu arada gösterildi‘ dedi.

Sarı, ‘Bence böyle bize basit gözüken ama aslında çok şey ifade eden bir hareketin ne kadar değerli olduğunu ve yurt dışında nasıl ilgi çektiğinin kanıtı bu videodur. Parayla reklam verebileceğiniz bir alan bile değil…‘ ifadelerini kullandı.

Las Vegas’ta bulunan otelin önünden dev ekrandan görüntüler ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir